ŘK

Téma školního roku 2020/2021 bylo: "Ten dělá to a ten zas tohle". Ptali jsme se: Co dělají rodiče v práci? Jaké jsou jejich profese? Bez koho se neobejdeme? Jak se pracovalo dříve a jak dnes? A čím bychom mohli být my?

Společně s dětmi jsme pátrali po tom, co dělají dospělí. Cílem tématu tohoto školního roku bylo poznat různé druhy profesí a jejich význam, získat kladný vztah k práci a také vyzkoušet si různá řemesla a pracovní činnosti nebo navštívit zajímavá místa.

Kuchařka, kterou najdete pod odkazem,  vznikla ve spolupráci s rodiči a dětmi na jaře roku 2021. Děkujeme všem, kteří se do její přípravy zapojili a přejeme zábavu u vaření a potom hlavně dobrou chuť!

ŘEMESLNÁ KUCHAŘKA

Ve školním roce 2021/2022 vznikla ve spolupráci s dětmi a rodiči další kuchařka. Bramborovou kuchařku, plnou originálních receptů a krásných ilustrací, jsme prodávali za dobrovolný příspěvek. Výtěžek vyl věnován nadaci Kačenka dětem.

BRAMBOROVÁ KUCHAŘKA