Aktivní školka II.

Projekt "AKTIVNÍ ŠKOLKA II" byl zahájen 1. ledna 2021 a bude ukončen k 31. 12. 2022.

Na projekt získala škola částku 127 886,- Kč.

Projekt je zaměřen na osobnostní a profesní rozvoj pedagogů, jež se bude realizovat vzájemným sdílením zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv,
Další významnou oblastí budou odborně tematická setkávání a spolupráce s rodinou dítěte.  Cílem aktivit bude poskytnout rodičům dostatečný prostor a informace pro včasné rozmyšlení všech faktorů spojených s nástupem jejich dětí na základní školu. Mateřská škola zorganizuje odborně zaměřená tematická setkávání rodičů za účasti externích odborníků na téma týkající se usnadnění přechodu dětí do základní školy.
Povinnou součástí je realizace projektových dnů, které budou realizovány ve spolupráci s externími odborníky.